O firmie

Drodzy Klienci,

Nasza firma istnieje od 1998 roku. W 2023 roku Firmę założył syn i wspólnie kontynuujemy działalność w produkcji i sprzedaży konsol wodomierzowych.

Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych konsol (uchwytów) do wodomierzy.
Nasz produkt w prosty i szybki sposób pozwala na umocowanie wodomierza do ściany, co umożliwia w razie konieczności jego łatwy demontaż. Chroni także wodomierz przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Konsole do wodomierzy posiadają atest higieniczny PZH, do których została wydana 
„Opinia techniczno-formalna dotycząca uchwytu do wodomierza” przez firmę COBR „METOPLAST”, która zostanie udostępniona osobą zainteresowanym po złożeniu zamówienia.

Produkty przez Nas oferowane są wykonane z materiałów najwyższej jakości, z uwzględnieniem wszystkich norm. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą handlową oraz w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Krzysztof i Michał Szczawińscy

Profil działalności

Główną działalnością naszej Firmy jest produkcja konsol do wodomierzy, która składa się z:

  • uchwytu zrobionego z blachy stalowej (St 35) o grubości od 2mm (dla wodomierzy mieszkaniowych) do 3mm (dla wodomierzy przemysłowych), pokrytej warstwą powłoki ochronnej, lub stali nierdzewnej.
  • śrubunków wykonanych z mosiądzu (Mo 59) umożliwiających montaż wodomierza.

Proponujemy Państwu konsole do wodomierzy w wielu rozmiarach (od 1/2″ do 6/4″), umożliwiające ich dostosowanie do instalacji wodnej.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów handlowych, w tym między innymi:

jak i również, inne produkty o zastosowaniu instalacyjno-hydraulicznym. W razie pytań dotyczących produktów zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@szczawinski.pl lub biuro.armatura.szczawinski@gmail.com